Školení Certified Agile Leader v češtině - červen 2024

Společně s vydáním mé knížky Agilní lídr plánuji uspořádat školeni Certified Agile Leader v češtině (certifikace Scrum Alliance). Pokud vám přijde kniha a koncepty zajímavé, přijďte na školení si je v praxi vyzkoušet a pobavit se o tom, jak je nejlépe aplikovat ve vaší firmě.

Kniha Agilní lídr konečně v češtině

Trvalo to dlouho, ale povedlo se. Má kniha "The Agile Leader: Leveraging the Power of Influence", která vyšla prvotně v USA u velkého nakladatelství Pearson/Addison-Wesley Professional, se konečně dočkala českého překladu. Právě teď vychází pod názven "Agilní lídr: Využití síly vlivu" u nakladatelství Albatros Media, kterým moc děkuji za tuto možnost.

Nová školení v roce 2024 – CSP-PO Certified Scrum Professional: Product Owner a ACS-CF - Agile Coaching Skills - Certified Facilitator

A-CSM - Advanced Certified Scrum Master courseV letošním roce rozšiřuji nabídku o dvě nová školení, konkrétně CSP-PO Certified Scrum Professional: Product Owner a ACS-CF - Agile Coaching Skills - Certified Facilitator. Jedná se o certifikační školení s certifikací od Scrum Alliance.

Konkrétně CSP-PO Certified Scrum Professional: Product Owner je nejvzšší úroveň vydělávači serie pro Product Ownerz a navayuje na A-CSPO.

“Skvělí Product Owneři umí efektivně komunikovat se zákazníky, prioritizovat Backlog a definovat strategii, business plán a cíle produktu.”

Kurz se zaměřuje na zlepšení kompetencí Product Ownera, aby dokázal efektivně řešit strategii produktu, business model, plánovat releasy a komunikovat se stakeholdery. Více o CSP-PO kurzu.

CSM classDalší novinkou je ACS-CF - Agile Coaching Skills - Certified Facilitator kurz. Skvělí facilitátoři vám pomůžou efektivně komunikovat, spolupracovat a využít potenciál celé skupiny. Postarají se o zdravé prostředí a pomáhají lidem spolupracovat jak v rámci týmů tak i přes celou organizaci.

“Skvělí facilitátoři podporují jednotlivce v jejich spolupráci, vytvářejí produktivní prostředí pro efektivní rozhodování. Dokáží spojit skupinu jednotlivců, aby pracovali na společném cíli.”

V agilním světě udělá dobrá facilitace skutečný rozdíl. Kurz je skvělou příležitostí si rozšířit své znalosti a zkušenosti s facilitací pro nejen ScrumMastery a agilní kouče ale i Product Ownery, manažery a lídry v agilních organizacích kteří chtějí dostat maximum ze spolupráce se zákazníky a týmy napříč organizací. Více o ACS-CF kurzu.

Obě školení jsou vypsána do druhé poloviny roku. Těším se na vaši účast.