Školení Certified Agile Leader v češtině - červen 2024

Společně s vydáním mé knížky Agilní lídr plánuji uspořádat školeni Certified Agile Leader v češtině (certifikace Scrum Alliance). Pokud vám přijde kniha a koncepty zajímavé, přijďte na školení si je v praxi vyzkoušet a pobavit se o tom, jak je nejlépe aplikovat ve vaší firmě.

Kniha Agilní lídr konečně v češtině

Trvalo to dlouho, ale povedlo se. Má kniha "The Agile Leader: Leveraging the Power of Influence", která vyšla prvotně v USA u velkého nakladatelství Pearson/Addison-Wesley Professional, se konečně dočkala českého překladu. Právě teď vychází pod názven "Agilní lídr: Využití síly vlivu" u nakladatelství Albatros Media, kterým moc děkuji za tuto možnost.

ACS-CF - Agile Coaching Skills - Certified Facilitator kurz

Skvělí facilitátoři vám pomůžou efektivně komunikovat, spolupracovat a využít potenciál celé skupiny. Postarají se o zdravé prostředí a pomáhají lidem spolupracovat jak v rámci týmů tak i přes celou organizaci.

V agilním světě udělá dobrá facilitace skutečný rozdíl. Kurz je skvělou příležitostí si rozšířit své znalosti a zkušenosti s facilitací pro nejen ScrumMastery a agilní kouče ale i Product Ownery, manažery a lídry v agilních organizacích kteří chtějí dostat maximum ze spolupráce se zákazníky a týmy napříč organizací. 

“Skvělí facilitátoři podporují jednotlivce v jejich spolupráci, vytvářejí produktivní prostředí pro efektivní rozhodování. Dokáží spojit skupinu jednotlivců, aby pracovali na společném cíli.”

Není to žádný nudný workshop plný powerpointových prezentací, je to interaktivní školení plné sdílení zkušeností s agilními organizacemi a agilní facilitací. Je plné simulací, konverzací a sdílení reálných zkušeností

Na kurzu potkáte účastníky, kteří jsou jako vy na cestě stát se skvělými facilitátory. Naleznete zde kolegy, kteří vám budou oporou i po zkončení školení, protože tento workshop je jen počátkem sdílení zkušeností. Účastníci se seskupí do tzv. coaching circles, kde se budou vzájemně podporovat a pomáhat si na jejich agilní cestě.

Kurz je součástí programu The Great ScrumMaster Academy který rozvíjí ScrumMastery, Product Ownery a obecně všechny nadšené agilisty na jejich cestě k expertním agilním koučovacím certifikacím.

Registrace

Podívejte se na aktuálně vypsané termíny

 • 31 000 Kč / 1470 EUR bez DPH

 • 28 000 Kč / 1270 EUR bez DPH při závazné registraci alespoň 30 dní před termínem

 • 2 dny, 9:00 - 17:00

Registrace

Staňte se skvělým facilitátorem

A-CSM - Advanced Certified Scrum Master course

Dobrá facilitace je v agilním prostředí nutnou podmínkou úspěchu. Tato dovednost není potřebná jen pro ScrumMastery a Agilní kouče, ale je užitečná i pro Product Ownery. 
Dvoudenní workshop je praktickým nácvikem facilitačních technik. Využíváme situace z agilního prostředí a procvičujeme facilitační mindset, dovednosti a nástroje. Budete pracovat v samoorganizujících se týmech, vzájemně se podporovat na vaší cestě a sdílet zkušenosti a rady. Získáte praktickou sadou nástrojů použitelných v různých situacích reálného života v agilním světě.
Získáním certifikace ACS-CF zlepšíte svou implementaci Agilu a Scrumu v organizaci.

Pro koho je kurz agilní facilitace určen?

Kurz ACS-CF je učen pro všechny:

 • Facilitátory kteří chtějí posílit a procvičit znalosti a dovednosti facilitace v agilním prostředí
 • ScrumMastery a agilní kouče včetně těch, kteří již mají CSM, A-CSM a CSP-SM.
 • Product Ownery, kteří potřebují zlepšit spolupráci s týmy, zákazníky a stakeholdery
 • Kteří mají zájem o zlepšení facilitačních dovedností a chtějí vytvořit lepší prostor pro spolupráci, zvládat konflikty a dysfunkce v týmech

Kniha: Zuzana Zuzi Sochova - The Great ScrumMaster book

Kniha: Zuzana Zuzi Sochova - The Agile Leader: Leveraging the Power of Influence ACS-CF kurz vede autorka populární knihy Skvělý ScrumMaster (The Great ScrumMaster: #ScrumMasterWay), The Agile Leader: Leveraging the Power of Influence a Agilní metody řízení projektů která se s vámi podělí o praktické zkušenosti.

Kurz je interaktivní plný simulací, cvičení a her.

Přijďte na školení sdílet své zkušenosti a poslechnout si praktické zkušenosti ostatních účastníků.

Certifikace

Po absolvování kurzu získáte certifikaci ACS-CF - Agile Coaching Skills - Certified Facilitator od americké Scrum Alliance která je nejznámější a nejvíce uznávanou certifikační autoritou na trhu. 

Pro získání certifikace musíte splnit následující požadavky:

 • Aktivně se zúčastnit se celého workshopu vedeného Certified Scrum Trainerem (CST)
 • Po úspěšném absolvování kurzu muset akceptovat podmínky a vyplnit svůj profil Scrum Alliance.

Agenda

Během tohoto vysoce kolaborativního workshopu
 • Zjistíte, kdo je facilitátor a co dělá
 • Procvičíte si neutralitu
 • Naučíte se, jak usnadnit týmům řešení konfliktů
 • Pochopíte potřeby různých týmů
 • Získáte sadu dovedností potřebných před, během a po facilitaci

Registrace

Pro možnost individuálních kurzů, školení a workshopů dle Vašich požadavků mě kontaktujte.

Přihlašte se na aktuálně vypsané kurzy.