Školení: ICP-ACC - ICAgile Certified Professional in Agile Coaching - Praha, 18.-19.9.2024

Opět v České republice certikační školení na téma Agilní koučink.

Datum: 18.-19. září 2024

Délka: 2 dny

Early bird cena: 23 000 CZK bez DPH při registraci fo 30 dnů před školením

Plná cena: 28 000 CZK bez PDH při pozdější registraci

Místo: Praha, Česká republika

Jazyk: Anglicky

Školení vede John Barratt, akretitovaní ICAgile trenér.

Detaily ke školení (v angličtině) >>

Školení LeSS - Certified Large-Scale Scrum Practitioner - Praha, 16.-18. října 2024

Opět jako každý rok, se v říjnu 2024 do Prahy opět chystá Jurgen De Smet. aby zde ve dnech 16.-18. 10. 2024 realizoval své školení "LeSS - Certified Large-Scale Scrum Practitioner". 

Pokud jste součástí Scrum týmu a zajímává  vás, jak zavádět Scrum do více týmu, jak řešit škálování Scrumu? Dozvědet se více o realizaci organizačních změn, lean principů, system thinkingu a dalších advanced praktikách? Pak toto toto školení je právě pro vás. 

Školení je v angličtině, v přezenční podobě a registrovat se můžete zde.

A-CSM Advanced Certified ScrumMaster kurz

A-CSM - Advanced Certified Scrum Master courseA-CSM - Advanced Certified Scrum Master školení rozšiřuje kompetence a znalosti ScrumMasterů s alespoň roční zkušeností ve Scrumu. Je postaveno na nácviku situací z prostředí účastníků jako je řešení konfliktů, facilitace a koučink dysfunkčních týmů, Scaling a adopce Agilních přístupů v korporaci. 

“Skvělí ScrumMasteři umí stavět vysoce výkonné samoorganizující se týmy. Jsou to výborní lídři, koučové a facilitátoři.”

Není to žádný nudný workshop plný powerpointových prezentací, je to interaktivní školení založené na facilitaci a koučink na systémové úrovni. Je plné simulací, konverzací a sdílení reálných zkušeností

Na kurzu potkáte účastníky, kteří jsou jako vy na cestě stát se Skvělým ScrumMasterem. Naleznete zde kolegy, kteří vám budou oporou i po zkončení školení, protože tento workshop je jen počátkem sdílení zkušeností. Účastníci se seskupí do tzv. coaching circles, kde se budou vzájemně podporovat a pomádat si na jejich cestě ke skvělému ScrumMasterovi. 

Kurz je součástí programu The Great ScrumMaster Academy který rozvíjí ScrumMastery, Product Ownery a obecně všechny nadšené agilisty na jejich cestě k expertním agilním koučovacím certifikacím.

Registrujte se

Podívejte se na aktuálně vypsané termíny

 • 31 000 Kč / 1470 EUR bez DPH

 • 28 000 Kč / 1270 EUR bez DPH při závazné registraci alespoň 30 dní před termínem

 • 2 dny, 9:00 - 17:00

Tento kurz je primárně určen pro certifikované ScrumMastery s certifikací CSM - Certified ScrumMaster

Prohlubte své dovednosti

Skvělým ScrumMasterem se nestanete přes noc. Je to cesta. V rámci kurzu stavíme na Vašem agilním mindsetu, zkušenostech se Scrumem, které rozvineme a prohloubíme tak, abyste byli schopni úspěšně formovat takzvané high-performing tedy vysoce výkonné týmy.

Tento 2 denní workshop je praktickým nácvikem agilního koučinku a facilitace na konkrétních situacích účastníků. V rámci workshopu budete pracovat v samoorganizujících se týmech, vzájemně se podporovat svými zkušenostmi a tipy.    

Ale hlavně, v rámci A-CSM programu získáte znalosti a zkušenosti, které vám pomůžou zlepšit implementaci Agilu a Scrumu v prostředí vaší organizace.

 • A-CSM - Advanced Certified Scrum Master course Facilitace dialogu mezi Product Ownerem, členy týmu, zákazníky, stakeholdery a manažery.
 • Reakce na odpor ke změnám, nedostatečnou motivaci a zapojení, či nedostupnost klíčových lidí.
 • Pomoc s implementací Scrumu a podpora managementu v akceptaci Agilních hodnot.
 • Pomoc s odstraněním překážek, které organizaci brání brání v absorbování Scrumu a Agilu.
 • Vysvětlení hodnot Scrumu a Agilu skeptikům.
 • Zvýšení zapojení, zodpovědnosti a samostatnosti členů týmů.
 • Rozšíření Scrumu napříč celou organizací.
 • Škálování Scrumu a Agilu na více týmů (Scaling).
 • Posun na cestě ke skvělému ScrumMasterovi který je brán jako expert v rámci celé organizace.

Pro koho je Advanced Certified ScrumMaster kurz určen

Kurz Advanced Certified ScrumMaster A-CSM vám pomůže do hloubky pochopit agilní mindset a kulturu organizace a získat nové nápady, které můžete hned uplatnit ve vaší organizaci.

Kniha: Zuzana Zuzi Sochova - The Great ScrumMaster book

Kniha: Zuzana Zuzi Sochova - The Agile Leader: Leveraging the Power of Influence A-CSM kurz vede autorka populární knihy Skvělý ScrumMaster (The Great ScrumMaster: #ScrumMasterWay), The Agile Leader: Leveraging the Power of Influence a Agilní metody řízení projektů která se s vámi podělí o praktické zkušenosti.

Kurz je interaktivní plný simulací, cvičení a her.

Přijďte na školení sdílet své zkušenosti a poslechnout si praktické zkušenosti ostatních účastníků.

Certifikace

A-CSM Advanced Certified ScrumMasterKurzu se může zúčastnit kdokoli, kdo se chce sát skvělým ScrumMasterem. Pokud chcete získat certifikaci Advanced Certified ScrumMaster (A-CSM), musíte splnit následující body:

Před kurzem:

 • Udělat si přípravu před kurzem (v závislosti na zkušenostech může tato příprava trvat od několika hodin až po několik dní).

Během kurzu:

 • Ukázat porozumění jednotlivých vzdělávacích požadavků pro získání A-CSM certifikace v rámci praktických simulací, které budou validovány certifikovaným školitelem. 

Další certifikační podmínky:

 • Prokázat alespoň roční zkušenost v roli ScrumMastera, kterou máte zalogovanou na svém profilu na portále Scrum Alliance (jeden rok během posledních pěti let).
 • Být držitelem certifikace Certified ScrumMaster (CSM) od Scrum Alliance. 

Poznámka: Kurz A-CSM můžete absolovovat kdykoli po získání CSM certifikace, ale pro získání A-CSM certifikace musíte mít alespoň roční zkušenost v roli ScrumMastera, která je zalogovaná ve vašem profilu na portále Scrum Alliance .

Přestože kurz A-CSM můžete absolovovat kdykoli, certifikace A-CSM vám nemůže být udělena dříve, než splníte všechny výše uvedene podmínky.

A-CSM - Advanced Certified Scrum Master course

Agenda

Agenda A-CSM pokrývá následující oblasti:

 • Lean, Agile a Scrum
 • Agilní facilitace
 • Agilní koučink
 • Podpora development týmu
 • Podpora Product Ownera
 • Podpora organizace
 • Scrum Mastery

Školení je praktické, plné simulací, a příkladů z reálných projektů.

Reference

“Skvělý kurz, další pohled na celou problematiku. Kurz nutí učastníky otevírat svoji hlavu a stále a stále měnit svůj úhel pohledu.“

Jan, ScrumMaster

“Školení bylo skvělé. Slyšel jsem spoustu příběhů, potkal spoustu skvělých lidí a hodně se naučil. Měli jsme dost času experimentovat a hned zkoušet nové věci. Mohli jsme také diskutovat o našich vlastních otázkách a výzvách. Školení bylo interaktivní, organizace velmi dobře zvládnutá, dobrý výběr nástrojů.“

Nikola, Scrum Master

“Tento kurz byl nabitý znalostmi. Otevřel mi oči, jaké by to mohlo být stát se skutečným ScrumMasterem a poskytl mi prostor pro spolupráci, abych vše uvedl do praxe přímo na místě.“

Dalibor, Scrum Master

“Experienced trainer, materials, ideas, information, efficiency, cases.”

Stefan, Scrum Master

Objednání kurzů a registrace na vypsané kurzy

Pro možnost individuálních kurzů, školení a workshopů dle Vašich požadavků mě kontaktujte.

Přihlašte se na aktuálně vypsané kurzy.