Oblíbené školení CSPO Certified Scrum Product Owner - prosinec 2023, Praha

Populární školení nejen pro produkťáky ale i ty, co se chtějí dozvědět více o Agilu s Scrum z pohledu produktového vývoje,  bude opět v prosinci 2023 v Praze. Konkrétně CSPO Certified Scrum product Owner proběhne 7.-8. prosince 2023 a bude v prezenční formě v češtině.

Registrujte se včas, levnější early bird cena končí měsíč před termínem školení. V případě dotazů mne kontaktujte.

Populární školení CSM Certified ScrumMaster - prosinec 2023, Praha

Populární školení pro SrumMastery či všechny co to se Scrumem myslí vážně, bude opět v prosinci 2023 v Praze. Konkrétně CSM Certified ScrumMaster proběhne 5.-6. prosince 2023 a bude v prezenční formě v češtině.

Registrujte se včas, levnější early bird cena končí měsíč před termínem školení. V případě dotazů mne kontaktujte.

Školení A-CSPO - Advanced Certified Scrum Product Owner v češtině a v Praze - listopad 2023

Získáním certifikace CSPO - Certified Scrum Product Owner vzdělávací cesta product Ownera nemusí skončit. Chcete se dovědět více o agilním product ownerhipu? Tak přesně pro vás je školení A-CSPO Advanced Certified Product Owner, kde toto rozebírat a vysvětlovat. A konečně prezenčně v Praze a v češtině s garantovaným termínem.

Přednášející (bio)

Pro organizátory konferencí

Prosím použijte následující bio a fotky. 

Bio

Zuzi Sochova - speaker

Zuzana „Zuzi“ Šochová pracuje jako Agilní kouč, trenér Agilních metod a Certifikovaný Scrum trenér (Certified Scrum Trainer) s více než dvacetiletou zkušeností z IT oblasti. S Agilním přístupen a Scrumem se poprvé seznámila v roce 2005, kdy se podílela na zavádění Agilních metod v USA. Od té doby vedla Agilní a Scrum transformace v mnoha společnostech a týmech po celém světě. Věří, že s pomocí dobrého Agilního leadershipu firmy dokážou vybudovat spokojenější prostředí a dosáhnout úspěchu.

Založila Agilní Associaci, a každoročně pořádá prestižní Agile Prague konferenci. 

Je autorkou knih The Great Scrum Master: #ScrumMasterWay (Addison-Wesley Signature Series (Cohn)) a The Agile Leader (Addison-Wesley, 2020) publikovaných v USA, autorkou konceptu #ScrumMasterWay a spoluautorkou knihy Agilní metody řízení projektů (Computer Press, ČR).

Web: http://sochova.cz
Blog: http://soch.cz/blog
Blog (EN): http://agile-scrum.com
Twitter: @zuzuzka
LinkedIn: http://cz.linkedin.com/in/zuzka

Krátké bio

Zuzi pracuje jako Agilní kouč, trenér Agilních metod a Certifikovaný Scrum trenér (Certified Scrum Trainer) s více než dvacetiletou zkušeností z IT oblasti. Věří, že s pomocí dobrého Agilního leadershipu firmy dokážou vybudovat spokojenější prostředí a dosáhnout úspěchu. Je autorkou knih The Great Scrum Master: #ScrumMasterWay (Addison-Wesley Signature Series (Cohn)) a The Agile Leader (Addison-Wesley, 2020) publikovaných v USA, autorkou konceptu #ScrumMasterWay a spoluautorkou knihy Agilní metody řízení projektů (Computer Press, ČR).

Fotky

Pro konferenční materiály prosím použijte tyto fotky.

Zuzi Sochova - Agile Coach, Trainer and Speaker  Stáhnout 

Zuzi Sochova - Agile Coach, Trainer and Speaker Stáhnout