Online CAF a Advanced CSM v červnu 2026
Pro předprázdnínový školící běh jsem připravila i dvě online školení: ACSM Advanced Certified ScrumMaster ve dnech 1. - 2. 6. 2026 a CAF Certified Agile Facilitator ve dnech 3. – 4. 6. 2026 Obě školeni poběží v online formě a budou česky. Registrace jsou možné zde.
celý článekKonference Agile Prague již po čtrnácté – 21.-22. 9. 2026
Již po čtrnácté se v Praze setkají všichni Agile a Scrum nadšenci, aby probrali trendy, trndy, hypy a vše co se týká Agilu a moderních přístupů k řízení projektů. V aktuální době AI a očekávaných změn, je tato osobní a nevirtuální akce o to důležitější – poslechnout si renomované speakery, probrat to o pauze s kolegy, kteří řeší podobné výzvy jako vy, být prostě v obraze.
Takže 21. - 22. 9. 2026 - Praha Pankrác a Agile Prague 2026. Tešíme se na vás.
P.S.: A do konce května je ještě zlevněná early bird registrace.
celý článekPrezenční CSM, CSPO a Advanced CSPO v červnu 2026 v Praze
Před začátkem léta se v Praze opětně sejdeme na prezenčních školeních pro všechny, kteří chtějí s Agilem a Scrumem začít a nebo se posunout dál. Pořádám prezenční CSM Certified ScrumMaster (8. – 9. 6. 2026), CSPO Certified Scrum Product Owner (10. – 11. 6. 2026) a navazujiící Advanced Certified Scrum Product Owner (17. – 18. 6. 2026). Vše v češtině a v Praze. Tak přijďte, těším se na vaši účast.
celý článekKniha Skvělý ScrumMaster #ScrumMasterWay

V září 2018 mi vyšla u nakladatelství Computer Press má druhá kniha v češtině "Skvělý ScrumMaster #ScrumMasterWay". V tomto případě se jedná o český překlad mé knihy The Great ScrumMaster: #ScrumMasterWay, která vyšla původně v angličtině v USA u nakladatelství Addison-Wesley (2017). Jedná se o již čtvrtou jazykovou mutaci – kniha existuje češtině, angličtině, čínštině a ruštině.
Kniha je koncipována jako průvodce pro všechny ScrumMastery, agilní kouče a leadery, kteří chtějí transformovat svoje organizace. Obsahuje všechny možné koncepty, kterým by měl rozumět každý ScrumMaster, a nasměruje vás ke zdrojům, které by vám mohly pomoct při řešení každodenních situací ch v Agilních a Scrum týmech a Agilních organizacích.
Více o knize na eshopu vydavatele, informace o originálním anglickém vydání najdete na webu greatscrummaster.com.


