Školení LeSS - Certified Large-Scale Scrum Practitioner opět v Praze 24.-26. říjen 2018

Jste součástí Scrum týmu a zajímává  vás, jak zavádět Scrum do více týmu, jak řešit škálování Scrumu? Dozvědet se více o realizaci organizačních změn, lean principů, system thinkingu a dalších advanced praktikách?

Pak přijďte na kurz LeSS - Certified Large-Scale Scrum Practitioner, který v Praze ve dnech 24.-26. října 2018 povede Jurgen De Smet, Certified LeSS Trainer. Během tohoto 3 denního školení se dozvíte jak Scrum nasadit do vícetýmového prostředí, lean principy, základy system thinkingu a mnohem více. Školení je v angličtině a registrovat se můžete zde.

CSPO – Certified Scrum Product Owner kurz v Praze v angličtině – září 2018

Na polovinu září 20.-21.9.2018 plánujeme Certified Scrum Product Owner CSPO kurz v Praze v angličtině. Je to náš obvyklý termín na anglické CSPO, navazuje to na konferenci Agile Prague, anglické CSM a další Agilní aktivity, co v září pořádáme.

CSM – Certified ScrumMaster kurz v Praze v angličtině – září 2018

Na polovinu září 17.-18.9.2018 plánujeme Certified ScrumMaster CSM kurz v Praze v angličtině. Je to náš obvyklý termín na anglické CSM, navazuje to na konferenci Agile Prague a další Agilní aktivity, co v září pořádáme.

Tým

Zuzana Šochová - Founder, Certified Scrum Trainer, Enterprise Agile Coach

Agile, Scrum, Large Scaling Scrum, Kanban, ScrumMasters, Product Owners, Leadership

Zuzana Sochova - Agile Coach and Certified Scrum TrainerPomáhám firmám a jednotlivcům úspěšně řídit firmy a projekty.

Učím týmy a jejich managery být efektivnější, dodávat kvalitnější výsledky, dobře komunikovat a organizovat tým tak, aby jednotliví členové spolupracovali, měli práci jako zábavu a byli motivovaní na společném výsledku. Pomáhám jim nastavit vztahy se zákazníkem, vtáhnout ho do procesu a zainteresovat ho na úspěchu spolu s týmem tak, aby na jeho konci dostal nejen to, co chtěl, ale to, co opravdu potřebuje.

Přecházíte-li z tradičních metod řízení projektů na agilní metody, budete potřebovat nejen teorii jak na to, ale i podat pomocnou ruku při implementaci nových procesů. Být Agilní neznamená jen nové procesy, ale je to i změna kultury. A jako takovou je těžké ji implementovat, pokud jste ji již nezažili na vlastní kůži. Věřím, že moje zkušenost z mnoha rozdílných firem různých velikostí a businessů Vám pomůže tyto metody úspěšně nasadit přímo v prostředí Vaší firmy.

Jsem autorem knihy Agilní metody řízení projektů a The Great ScrumMaster: #ScrumMasterWay.

Pavel Teichman - Agile Coach, Trainer

Agile, Scrum, Extreme Programming, Lean, DevOps, Developers, Testers, Product Owners

Pavel Teichman - Agile Coach and Trainer

Představte si svět, kde vytváříte úžasné produkty, všechny projekty stíháte včas, máte jen spokojené klienty a super produktivní týmy…

Už od začátku kariéry kdy jsem začal jako vývojář, pokračoval jsem jako projektový manager, šéf vývoje, kouč a manager mezinárodních týmů jsem vždy hledal lepší cestu jak vyvíjet software a produkty.

Mojí vizí je transformovat firmy, týmy a jednotlivce na agilní, tak, aby mohly naplno využít svůj potenciál.  Agilní pro mě znamená doručovat hodnotu pro zákazníka rychle a nepřetržitě, učit se, neustále se zlepšovat a budovat skvělé týmy.

V procesu softwarového vývoje se zaměřuji také na to, jak je produkt vyvíjen z hlediska softwarových praktik, provozu, DevOps a Lean.  

Arnošt Štěpánek - Business Coaching

Business Coaching, Presentations, Innovations, Creativity

Každý tým se občas potřebuje zastavit a zamyslet nad tím “kam vlastně jdeme?” Jdeme nejkratší / nejlepší / nejefektivnější / nejrozumnější cestou? V těchto chvílích mi klienti volají a společně se zastavíme, zamyslíme se a velmi často najdeme nějaké zcela neočekávané a překvapivé možnosti jak jít dále efektivněji, rychleji nebo spolehlivěji.

Poslední 3 roky se také aktivně věnuji změně prezentační kultury ve firmách. Neučím prezentační dovednosti - učím klienty, jak využít potenciálu prezentací. Jak rušit zbytečné prezentace a jak ty zbylé dramaticky zkrátit a vylepšit. Také pomáhám agilním týmům lépe prezentovat své projekty jak interně, tak i neagilnímu okolí.

Klienti se mne často ptají - co teda vlastně jsi, jsi kouč, jsi mentor, jsi lektor, jsi trenér, jsi poradce, jsi faciitátor, jsi … ? Popravdě jsem od všeho trochu a vůbec si s tím nelámu hlavu. Jsem ten, kdo dělá vše pro to  aby pomohl klientovi vyřešit to, co potřebuje. Když to bude znamenat dělat stojky - budu dělat stojky . A to je to, co moji klienti oceňují. Nasazení, empatii, tvořivost, spoustu nápadů a tah na branku.

Spolupracující partneři

Berteig

Náš kanadský partner.