Školení LeSS - Certified Large-Scale Scrum Practitioner opět v Praze 24.-26. říjen 2018

Jste součástí Scrum týmu a zajímává  vás, jak zavádět Scrum do více týmu, jak řešit škálování Scrumu? Dozvědet se více o realizaci organizačních změn, lean principů, system thinkingu a dalších advanced praktikách?

Pak přijďte na kurz LeSS - Certified Large-Scale Scrum Practitioner, který v Praze ve dnech 24.-26. října 2018 povede Jurgen De Smet, Certified LeSS Trainer. Během tohoto 3 denního školení se dozvíte jak Scrum nasadit do vícetýmového prostředí, lean principy, základy system thinkingu a mnohem více. Školení je v angličtině a registrovat se můžete zde.

CSPO – Certified Scrum Product Owner kurz v Praze v angličtině – září 2018

Na polovinu září 20.-21.9.2018 plánujeme Certified Scrum Product Owner CSPO kurz v Praze v angličtině. Je to náš obvyklý termín na anglické CSPO, navazuje to na konferenci Agile Prague, anglické CSM a další Agilní aktivity, co v září pořádáme.

CSM – Certified ScrumMaster kurz v Praze v angličtině – září 2018

Na polovinu září 17.-18.9.2018 plánujeme Certified ScrumMaster CSM kurz v Praze v angličtině. Je to náš obvyklý termín na anglické CSM, navazuje to na konferenci Agile Prague a další Agilní aktivity, co v září pořádáme.

Nabídka Scrum Masterů

Popis služby

Nabízíme transparetní pronájem kvalifikovaných Scrum Masterů s odpovídajícím poměrem cena/výkon. Výhodou je rychlost dodání vhodného Scrum Mastera bez potřeby investice do jeho náboru, vzdělání a eliminace rizika případného odchodu. Každý náš Scrum Master má svého mentora, který mu je znalostní podporou a coachem. Tím pomáháme podořit váš business bez zbytečného čekání na to ho pravého.

Problém

Hlavním problém je nyní získat rychle kvalitní Scrum Mastery se správnou zkušeností, tak aby mohli okamžitě převzít tým a pracovat na jeho postupném vylepšování. Dalším problémem po rychlosti jsou i nezanedbatelné investice do náboru, vzdělávání a získání praxe. Když se nakonec podaří vychovat vlastního Scrum Mastera, tak se často stává, že se začíná rozhlížet po jiných příležitostech, což je při stávající fluktuaci na trhu IT časté. Na Linkedin to bylo druhé nejrychlejí rostoucí zaměstnání v minulém roce.

Řešení

Věříme, že by se firmy měly primárně věnovat svému core businesu ve kterém jsou nejlepší. Proto mimo Agilních školení, coachingu a transformací nabízíme také vlastní Scrum Mastery jako službu. Naši Scrum Masteři mají mimo vzdělání a praktických zkušeností s Agile také výhodu v zázemí nejlepších Agilních expertů v Evropě. Jsou k dispozici hned napříč celou Českou republikou na plný i nižsí úvazek, na dlouhodobou i krátkodobou spolupráci.

Pro objednaní nás kontaktujte.

Stáhněte si popis nabízené služby.