Kniha Agilní metody řízení projektů pouze v elektronické podobě

Od nakladatele jsem se dozvěděla, že kniha Agilní metody řízení projektů je vyprodaná a dotisk se momentálně neplánuje. Je dostupna pouze v elektronické podobě.

CSM – Certified ScrumMaster kurz v Praze v češtině – červen 2018

Na polovinu června 11.-12.6.2018 plánujeme další Certified ScrumMaster CSM kurz v Praze v češtině. 

Nabídka Scrum Masterů

Popis služby

Nabízíme transparetní pronájem kvalifikovaných Scrum Masterů s odpovídajícím poměrem cena/výkon. Výhodou je rychlost dodání vhodného Scrum Mastera bez potřeby investice do jeho náboru, vzdělání a eliminace rizika případného odchodu. Každý náš Scrum Master má svého mentora, který mu je znalostní podporou a coachem. Tím pomáháme podořit váš business bez zbytečného čekání na to ho pravého.

Problém

Hlavním problém je nyní získat rychle kvalitní Scrum Mastery se správnou zkušeností, tak aby mohli okamžitě převzít tým a pracovat na jeho postupném vylepšování. Dalším problémem po rychlosti jsou i nezanedbatelné investice do náboru, vzdělávání a získání praxe. Když se nakonec podaří vychovat vlastního Scrum Mastera, tak se často stává, že se začíná rozhlížet po jiných příležitostech, což je při stávající fluktuaci na trhu IT časté. Na Linkedin to bylo druhé nejrychlejí rostoucí zaměstnání v minulém roce.

Řešení

Věříme, že by se firmy měly primárně věnovat svému core businesu ve kterém jsou nejlepší. Proto mimo Agilních školení, coachingu a transformací nabízíme také vlastní Scrum Mastery jako službu. Naši Scrum Masteři mají mimo vzdělání a praktických zkušeností s Agile také výhodu v zázemí nejlepších Agilních expertů v Evropě. Jsou k dispozici hned napříč celou Českou republikou na plný i nižsí úvazek, na dlouhodobou i krátkodobou spolupráci.

Pro objednaní nás kontaktujte.

Stáhněte si popis nabízené služby.