Plán Agilních a Scrum školení na rok 2018 je připraven

Pomalu se blíží konec roku 2017 a tak je čas publikovat plán našich Agilních a Scrum školení na rok 2018.

Připravili jsme si pro Vás jak celou řadu certifikačních školení - CSM - Certified ScrumMaster, CSPO - Certified Scrum Product Owner, tak i novinku CAL1 - Certified Agile Leadership a školení scalingu Certified LeSS Practitioner: Principles to Practices. Nesmím zapomenout ani na ICAgile certifikační školení zaměřené více do šírky  a to je ICAgile Certified Professional – Agilní principy.

Máme vypsanou i řadu necertifikačních školení, ať se jedná o oblíbené Agilní metody a Scrum Proces - Praktická implementace, tak i pokročilé školení Agilní metody a Scrum proces – Tipy, triky, praktiky a Scrum ve velkých organizacich a novinku pro týmy Vývoj a testování v Agilním a Scrum týmu.

Všechny termíny naleznete zde.

Poslední CSM - Certified ScrumMaster a CSPO - Certified Scrum Product Owner kurz v Praze v češtině v roce 2017 – prosinec 2017

Na začátek prosince 2017 plánujeme poslední letošní školení  Certified ScrumMaster (CSM) a Certifed Scrum Product Owner (CSPO) v Praze v češtině. Konkétně CSM poběží ve dnech 4.-5.12.2017 a CSPO ve dnech 7.-8.12.2017.

Tým

Zuzana Šochová - Founder, Certified Scrum Trainer, Enterprise Agile Coach

Agile, Scrum, Large Scaling Scrum, Kanban, ScrumMasters, Product Owners, Leadership

Zuzana Sochova - Agile Coach and Certified Scrum TrainerPomáhám firmám a jednotlivcům úspěšně řídit firmy a projekty.

Učím týmy a jejich managery být efektivnější, dodávat kvalitnější výsledky, dobře komunikovat a organizovat tým tak, aby jednotliví členové spolupracovali, měli práci jako zábavu a byli motivovaní na společném výsledku. Pomáhám jim nastavit vztahy se zákazníkem, vtáhnout ho do procesu a zainteresovat ho na úspěchu spolu s týmem tak, aby na jeho konci dostal nejen to, co chtěl, ale to, co opravdu potřebuje.

Přecházíte-li z tradičních metod řízení projektů na agilní metody, budete potřebovat nejen teorii jak na to, ale i podat pomocnou ruku při implementaci nových procesů. Být Agilní neznamená jen nové procesy, ale je to i změna kultury. A jako takovou je těžké ji implementovat, pokud jste ji již nezažili na vlastní kůži. Věřím, že moje zkušenost z mnoha rozdílných firem různých velikostí a businessů Vám pomůže tyto metody úspěšně nasadit přímo v prostředí Vaší firmy.

Jsem autorem knihy Agilní metody řízení projektů a The Great ScrumMaster: #ScrumMasterWay.

Pavel Teichman - Agile Coach, Trainer

Agile, Scrum, Extreme Programming, Lean, DevOps, Developers, Testers, Product Owners

Pavel Teichman - Agile Coach and Trainer

Představte si svět, kde vytváříte úžasné produkty, všechny projekty stíháte včas, máte jen spokojené klienty a super produktivní týmy…

Už od začátku kariéry kdy jsem začal jako vývojář, pokračoval jsem jako projektový manager, šéf vývoje, kouč a manager mezinárodních týmů jsem vždy hledal lepší cestu jak vyvíjet software a produkty.

Mojí vizí je transformovat firmy, týmy a jednotlivce na agilní, tak, aby mohly naplno využít svůj potenciál.  Agilní pro mě znamená doručovat hodnotu pro zákazníka rychle a nepřetržitě, učit se, neustále se zlepšovat a budovat skvělé týmy.

V procesu softwarového vývoje se zaměřuji také na to, jak je produkt vyvíjen z hlediska softwarových praktik, provozu, DevOps a Lean.  

Arnošt Štěpánek - Business Coaching

Business Coaching, Presentations, Innovations, Creativity

Každý tým se občas potřebuje zastavit a zamyslet nad tím “kam vlastně jdeme?” Jdeme nejkratší / nejlepší / nejefektivnější / nejrozumnější cestou? V těchto chvílích mi klienti volají a společně se zastavíme, zamyslíme se a velmi často najdeme nějaké zcela neočekávané a překvapivé možnosti jak jít dále efektivněji, rychleji nebo spolehlivěji.

Poslední 3 roky se také aktivně věnuji změně prezentační kultury ve firmách. Neučím prezentační dovednosti - učím klienty, jak využít potenciálu prezentací. Jak rušit zbytečné prezentace a jak ty zbylé dramaticky zkrátit a vylepšit. Také pomáhám agilním týmům lépe prezentovat své projekty jak interně, tak i neagilnímu okolí.

Klienti se mne často ptají - co teda vlastně jsi, jsi kouč, jsi mentor, jsi lektor, jsi trenér, jsi poradce, jsi faciitátor, jsi … ? Popravdě jsem od všeho trochu a vůbec si s tím nelámu hlavu. Jsem ten, kdo dělá vše pro to  aby pomohl klientovi vyřešit to, co potřebuje. Když to bude znamenat dělat stojky - budu dělat stojky . A to je to, co moji klienti oceňují. Nasazení, empatii, tvořivost, spoustu nápadů a tah na branku.

Spolupracující partneři

Berteig

Náš kanadský partner.