Registrace na konferenci Agile Prague 2017 jsou spuštěny

Registrace na 7. ročník konference Agile Prague jsou již spuštěny. Zlevněné early bird registrace lze získat do 30. června 2017, tak nákup neodkládejte. Máme také připraveny zajímavé balíčky:

Agile Prague 2-denní registrace + plus školení CSM – Certified ScrumMaster / CSPO – Certified Scrum Product Owner / CAL – Certified Agile Leadership. Veškerá školení budou v angličtině.

Bratislava, Slovensko – školení CSM Certified ScrumMaster ve dnech 30.-31. května 2017 v angličtině

Plánujeme uspořádat certifikační školení CSM - Certified ScrumMaster v Bratislavě ve dnech 30.-31. Května 2017 v angličtině. Pokud hledáte certifikační školení v angličtině, je toto dobrá příležitost se zúčastnit. Při registraci do 30. dubna 2017 navíc získáváte zlevněnou early bird cenu.

Zuzana Šochová je novým členem Board of Directors americké Scrum Alliance

Od 1. ledna 2017 jsem zvolena za nového člena Board of Directors americké  Scrum Alliance.

Více detailů je v oficiálním public releasu (PDF verze).

Tým

Zuzana Šochová - Founder, Certified Scrum Trainer, Enterprise Agile Coach

Agile, Scrum, Large Scaling Scrum, Kanban, ScrumMasters, Product Owners, Leadership

Zuzana Sochova - Agile Coach and Certified Scrum TrainerPomáhám firmám a jednotlivcům úspěšně řídit firmy a projekty.

Učím týmy a jejich managery být efektivnější, dodávat kvalitnější výsledky, dobře komunikovat a organizovat tým tak, aby jednotliví členové spolupracovali, měli práci jako zábavu a byli motivovaní na společném výsledku. Pomáhám jim nastavit vztahy se zákazníkem, vtáhnout ho do procesu a zainteresovat ho na úspěchu spolu s týmem tak, aby na jeho konci dostal nejen to, co chtěl, ale to, co opravdu potřebuje.

Přecházíte-li z tradičních metod řízení projektů na agilní metody, budete potřebovat nejen teorii jak na to, ale i podat pomocnou ruku při implementaci nových procesů. Být Agilní neznamená jen nové procesy, ale je to i změna kultury. A jako takovou je těžké ji implementovat, pokud jste ji již nezažili na vlastní kůži. Věřím, že moje zkušenost z mnoha rozdílných firem různých velikostí a businessů Vám pomůže tyto metody úspěšně nasadit přímo v prostředí Vaší firmy.

Jsem autorem knihy Agilní metody řízení projektů a The Great ScrumMaster: #ScrumMasterWay.

Pavel Teichman - Agile Coach, Trainer

Agile, Scrum, Extreme Programming, Lean, DevOps, Developers, Testers, Product Owners

Pavel Teichman - Agile Coach and Trainer

Představte si svět, kde vytváříte úžasné produkty, všechny projekty stíháte včas, máte jen spokojené klienty a super produktivní týmy…

Už od začátku kariéry kdy jsem začal jako vývojář, pokračoval jsem jako projektový manager, šéf vývoje, kouč a manager mezinárodních týmů jsem vždy hledal lepší cestu jak vyvíjet software a produkty.

Mojí vizí je transformovat firmy, týmy a jednotlivce na agilní, tak, aby mohly naplno využít svůj potenciál.  Agilní pro mě znamená doručovat hodnotu pro zákazníka rychle a nepřetržitě, učit se, neustále se zlepšovat a budovat skvělé týmy.

V procesu softwarového vývoje se zaměřuji také na to, jak je produkt vyvíjen z hlediska softwarových praktik, provozu, DevOps a Lean.  

Arnošt Štěpánek - Business Coaching

Business Coaching, Presentations, Innovations, Creativity

Každý tým se občas potřebuje zastavit a zamyslet nad tím “kam vlastně jdeme?” Jdeme nejkratší / nejlepší / nejefektivnější / nejrozumnější cestou? V těchto chvílích mi klienti volají a společně se zastavíme, zamyslíme se a velmi často najdeme nějaké zcela neočekávané a překvapivé možnosti jak jít dále efektivněji, rychleji nebo spolehlivěji.

Poslední 3 roky se také aktivně věnuji změně prezentační kultury ve firmách. Neučím prezentační dovednosti - učím klienty, jak využít potenciálu prezentací. Jak rušit zbytečné prezentace a jak ty zbylé dramaticky zkrátit a vylepšit. Také pomáhám agilním týmům lépe prezentovat své projekty jak interně, tak i neagilnímu okolí.

Klienti se mne často ptají - co teda vlastně jsi, jsi kouč, jsi mentor, jsi lektor, jsi trenér, jsi poradce, jsi faciitátor, jsi … ? Popravdě jsem od všeho trochu a vůbec si s tím nelámu hlavu. Jsem ten, kdo dělá vše pro to  aby pomohl klientovi vyřešit to, co potřebuje. Když to bude znamenat dělat stojky - budu dělat stojky . A to je to, co moji klienti oceňují. Nasazení, empatii, tvořivost, spoustu nápadů a tah na branku.