CAL - Certified Agile Leadership I kurz v Praze – duben 2018

Nejnovější certifikační kurz od americké Scrum Alliance se zaměřuje na Agilní Leadership a na to, jak se stát úspěšným leaderem v moderní organizaci. Školení CAL - Certified Agile Leadership v Praze se opět uskuteční ve dnech 25.-26. dubna 2018 a bude v angličtině. 

Objednáte-li závazně kurz do 25.3.2018, získáte zvýhodněnou early bird cenu. Registrujte se zde či nás emailem kontaktujte v případě dotazů.

Školení LeSS - Certified Large-Scale Scrum Practitioner opět v Praze 11-13. duben 2018

Do Prahy opět přijíždí Jurgen De Smet, certifikovaný LeSS trenér, aby zde odškolil kurz LeSS - Certified Large-Scale Scrum Practitioner. Termín 11-13. duben 2018, místo Praha. Na tomto 3 denním kurzu se dozvíte opravdu hodně advanced technik a přístupů jak na Scrum, scaling (tedy škalování), lean thinking, system thinking, product pownership, Huge Scrum a mnoho dalšího. Na kurz se můžete registrovat zde.

CSPO – Certified Scrum Product Owner kurz v Praze – březen 2018

Na začátek března 1.-2.3.2018 plánujeme Certified Scrum Product Owner CSPO kurz v Praze. Kurz je primárně plánován v angličtině. Objednáte-li závazně kurz do 1.2.2018, získáte zvýhodněnou early bird cenu.

Nabídka Scrum Masterů

Popis služby

Nabízíme transparetní pronájem kvalifikovaných Scrum Masterů s odpovídajícím poměrem cena/výkon. Výhodou je rychlost dodání vhodného Scrum Mastera bez potřeby investice do jeho náboru, vzdělání a eliminace rizika případného odchodu. Každý náš Scrum Master má svého mentora, který mu je znalostní podporou a coachem. Tím pomáháme podořit váš business bez zbytečného čekání na to ho pravého.

Problém

Hlavním problém je nyní získat rychle kvalitní Scrum Mastery se správnou zkušeností, tak aby mohli okamžitě převzít tým a pracovat na jeho postupném vylepšování. Dalším problémem po rychlosti jsou i nezanedbatelné investice do náboru, vzdělávání a získání praxe. Když se nakonec podaří vychovat vlastního Scrum Mastera, tak se často stává, že se začíná rozhlížet po jiných příležitostech, což je při stávající fluktuaci na trhu IT časté. Na Linkedin to bylo druhé nejrychlejí rostoucí zaměstnání v minulém roce.

Řešení

Věříme, že by se firmy měly primárně věnovat svému core businesu ve kterém jsou nejlepší. Proto mimo Agilních školení, coachingu a transformací nabízíme také vlastní Scrum Mastery jako službu. Naši Scrum Masteři mají mimo vzdělání a praktických zkušeností s Agile také výhodu v zázemí nejlepších Agilních expertů v Evropě. Jsou k dispozici hned napříč celou Českou republikou na plný i nižsí úvazek, na dlouhodobou i krátkodobou spolupráci.

Pro objednaní nás kontaktujte.

Stáhněte si popis nabízené služby.